Kadın ve Aile:
Hipnoz ile ilişki korkusu yok ediliyor
banner420
Sağdıç ve nedimeler, damat ile gelini gerdeğe hazırlayamazlarsa mutluluk hayalleri daha ilk geceden kabusa dönüşüyor. Kadınlar ilk ilişkide, yırtılma,  acı, ağrı aşırı kanama yaşama, hastanelik olma; erkekler ise sertleşememe, erken boşalma, performans gösterememe korkusu yaşıyor.

Kadınlarda genellikle vajinismusla sonuçlanan ilk gece korkusu profesyonel bir destek alınmazsa evliliğin büyüsünü bozuyor. Bu sorunu bir sır olarak saklayanlar evliliklerini cinsel ilişkiye giremeden sürdürüyor.

HİPNOZLA 6-8 SEANSTA İLİŞKİ KORKUSU YOK EDİLEBİLİYOR

Hipnoz ve Bilinçaltı Değişim Uzmanı Mehmet Başkak, ilk gece korkusunu yenemeyen çiftlere hipnozu öneriyor.

Hipnozun bilinçaltıyla iletişim kurabilmenin bilinen en etkili yöntemi olduğunu belirten Hipnoz ve Bilinçaltı Değişim Uzmanı Mehmet Başkak, hipnozla bilinçaltındaki cinsellikle ilgili olumsuz kayıtların değiştirilebileceğini söylüyor.

Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, 6 ya da 8 seans süren ve başarıyla sonuçlanan bu yöntem hakkında şu bilgileri veriyor:

“Hipnotik trans altında kişilerin cinselliği yaşayamama, ilişkiden korkma, zevk alamama gibi sorunlarının sebepleri  bulunur ve cinsel sorunlar konusunda yetkin olan hipnoterapist tarafından, hipnozun bilimsel sistemleriyle bilinçaltındaki olumsuz duygular yok edilir. Bu aşamadan sonra istenen, arzu edilen davranış için bilinçaltına hipnotik telkinler ve bilinçaltı değişim teknikleri uygulanır. Hipnozla yapılan bu destek süreci 6-8 seansta tamamlanır. Sürecin sonunda çiftler arzu ettikleri mutlu bir sonla cinsel yaşamlarına döner. Hipnozla yaşanan bu değişim bir ömür boyu kalıcıdır.”

DÜĞÜNDEN ÖNCE DESTEK ALIN, DÜĞÜN SONRASI SAKLAMAYIN


Başkak, mutluluk hayallerinin daha ilk geceden zarar görmemesi için korkuları olan çiftleri düğünden önce bir uzmana danışmaya çağırıyor.

Bu sorunu bir sır olarak yıllarca saklayan ve uzun süredir normal ve mutlu bir cinsel yaşam olmaksızın evliliği sürdüren çiftlere de seslenen Başkak, bu sorunun kolaylıkla ve hızlıca çözüldüğünü bilmeleri ve destek almak için ilk adımı atmaları gerektiğini söylüyor.

Birçok çiftin hızlı ve kolay bir çözüm olduğu için hipnozu tercih ettiğini anlatan Başkak, müracat edilen uzmanın cinsel terapiler konusunda eğitimli, cinsel sorunların çözümünde donanımlı bir isim olması gerektiğinin altını çiziyor

CİNSEL KORKULARIMIZIN GERÇEK SEBEBİ

İlk gece korkusunun çocukluğumuzdan itibaren bilinçaltımızdaki cinsellikle ilgili tüm korkularımızın toplamı olarak karşımıza çıktığını vurgulayan Başkak, cinsel korkularımızın gerçek sebepleri hakkında şu önemli bilgileri veriyor:

Ülkemizde insanlar , gelişme dönemlerine uygun, doğru bir cinsel eğitimden yoksun yetişiyor. Bedenin cinsel özellikleri, cinsel organlar ve işleyişi, cinsellik gibi konuların tabu olması,  ayıp, günah kabul edilmesi  ya da ebeveynlerin çocuklarına nasıl yaklaşacaklarını bilmemesi ilk gece korkusunun gelişmesinin temel zeminini oluşturuyor. Bu bilgisizlik ortamında erkek ve kadınlarımız;  ablaların, ağabeylerin yarım yamalak anlatımlarıyla, ilk geceyle ilgili facia hikayeleriyle, filmlerden, internetten uygunsuz içeriklerle boşluğu doldurmaya çalışırken, cinsellik hakkında olumsuz anılara, korku dolu duygulara sahip olmakta ve gelişme çağındaki kişilerin bilinçaltına böyle yerleşmekte.

Bilinçaltı, bir konuyu ilk kez nasıl bir içerikle öğrenmişse insan davranışı buna göre şekillenir. İlk geceyi, mutluluk ve zevk dolu bir deneyim olarak bilen ve bilinçaltı kabulü bu doğrultuda olan bireyler bir ömür mutlu bir birliktelik sürdürebilirken; ilk geceyi bir kabus gibi bilinçaltında yaşayan bireyler maalesef korkularla, başarısızlık duygusuyla mutsuz olmaktadır.

Bütün insan davranışlarına bilinçaltındaki kayıtlar yön vermektedir ve cinsellikle ilgili, ilk geceyle ilgili bütün sıkıntıların sebebi de bilinçaltında kayıtlıdır. Kişiler “ilişkiye girmek” gibi bir konuyu düşündüklerinde bilinçaltında ki olumsuz anılar, korkular, başarısızlık duyguları insan beynine ve sinir sistemine hücum eder. Kişide kaçınma, erteleme, reddetme, isteksizlik, kasılma gibi durumlara sebep olur. Cinsel hayata ilk geceden böyle başlayan bir çift, bu mutsuzluğu maalesef ileriki dönemlere de taşır.”
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Yüzük ne ifade eder?
Yüzük modelleri her dönem kadınların en çok ilgi gösterdiği aksesuarlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Haberi Oku