Küçükçekmece:
Küçükçekmece Belediye başkan yardımcıları
banner420
Hamza Gönenç - Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı, Hamza Gönenç kimdir?

1971 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Kastamonuludur. Zeytinburnu İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu.
Siyasi hayatına Gençlik Kollarında başladı. 2008-2014 yılları arasında İlçe Başkan Yardımcısı (Yerel Yönetimler Başkanı) olarak görev yaptı. Birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldı.

2014 yılı Mart ayında yapılan yerel seçimler sonucunda Küçükçekmece Belediye Meclis Üyeliğine seçildi. Belediye Başkan Yardımcılığı ve İstanbul Büyükşehir Meclis Üyeliği görevlerini yürütmekte olan Hamza Gönenç, evli ve üç çocuk babasıdır.

Mehmet Besim Müftüoğlu - Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı, Mehmet Besim Müftüoğlu kimdir?

1958 Tarihinde Bitlis’te doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Bitlis Merkez'de tamamladı. 1982 yılında Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği bölümünü bitirdi.

1984 Yılında Serbest Mühendis – Müşavir olarak iş hayatına başladı. Yurt içi ve yurt dışı enerji ve altyapı projelerinde görevler aldı. Özel şirketlerde Genel Müdürlük ve Danışmanlık görevlerinde bulundu.

Siyasi hayatına 1985 yılında Fatih İlçesinde başladı. İl ve İlçe yönetimlerinde görevler aldı. 1994-1999 yıllarında Eminönü Belediyesi Meclis Üyeliği, 2009-2011 yıllarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Encümen Üyeliği görevlerini yürüttü.

Halen çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalışmalarını sürdürmekte olan Mehmet Besim Müftüoğlu Küçükçekmece Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Av. Recep Şencan - Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı, Recep Şencan kimdir?

12.09.1970. Küçükçekmece / İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Küçükçekmece’de tamamladıktan sonra yüksek öğrenimine 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başlayarak 1993 yılında tamamlamıştır.

1994 yılında avukatlık stajını yapmıştır. 1995 yılından itibaren İstanbul Barosuna kayıtlı olarak serbest avukatlık mesleğini icra etmektedir.

2004 yılı - 2009 yılları arasında 10. Dönem İstanbul İl Genel Meclisi Üyeliği icra etmiş olup bu dönem içerisinde İstanbul İl Genel Meclisi Hukuk Komisyonu Başkanvekilliği ve İnsan Hakları Komisyonu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

30.03.2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi olarak seçilen Av. Recep ŞENCAN Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanmış olup Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Dr. Sibel Güllüçayır - Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı, Sibel Güllüçayır kimdir?


1977 yılında Adana'da oğdu. İlk, orta ve lise tahsilini İzmir'de tamamladı. 2000 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2000 yılında pratisyen hekim olarak iş hayatına başladı. Uludağ Üniversitesi ve Celal Bayar Üniversitelerinde Biyokimya ve Adli Tıp branşlarında Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. Sağlık İşletmeleri Yöneticiliği eğitimlerini tamamladı. Tıbbi danışmanlık, ilkyardım eğitmenliği ve işyeri hekimliği yaptı.

Halen çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalışmalarını sürdürmekte olan Dr. Sibel Güllüçayır Küçükçekmece Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine devam etmektedir. İngilizce bilmektedir.

Güven Aydın - Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı, Güven Aydın kimdir?

04.07.1968 Erzurum doğumlu olup ilk orta ve üniversite eğitimini 1990 yılında Erzurum'da tamamladıktan sonra 1992 Yılında Bağcılar Belediyesinde göreve başladı ve burada İmar müdür yardımcısı olarak 02/06/2004 yılına kadar görevine devam etti. 02.06.2004 Tarihinden itibaren Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Çekmece Şube Müdürlüğü'nde göreve başladı. Şube Müdürlüklerinin kapanmasına müteakip Yapı Denetim Müdürü sonrasında İmar ve Şehircilik Müdürü olarak görev yaptı.18.08.2011 tarihinde Başkan Yardımcısı olarak atandı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mustafa Kuzugüden - Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı, Mustafa Kuzugüden kimdir?

1960 yılında Kayseri ili Felahiye ilçesinde doğdu. İlk, orta, lise tahsilini Kayseri’de bitirdi. 1985 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl Maliye Bakanlığı hizmetinde Muhasebe İç Hizmet programından sonra Vergi Dairesinde göreve başladı. Yoklama Memuru, Şeflik yaptıktan sonra, 1994-2000 yılları arasında Avcılar Belediye Başkanlığı Hesap İşleri Müdürlüğü, 2000-2004 yılları arasında Beşiktaş Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğü, 2004-2009 yılları arasında Üsküdar Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü yaptı. 2009 yılı Nisan ayında Küçükçekmece Belediyesi Başkan Yardımcılığı'na atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir.  Evli ve 4 çocuk babasıdır.Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Küçükçekmece'de atık yağlar toplanıyor
Küçükçekmece Belediyesi, bitkisel atık yağları, evlerden toplayarak geri kazanımını sağlıyor.

Haberi Oku