Küçükçekmece:
banner398
Küçükçekmece nakliyat firmaları, nakliyat firması tanıtımı

İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden Küçükçekmece nakliyat firmaları bakımından en çok talep gören ilçeler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Nüfusu 1 milyona yaklaşan Küçükçekmece'de son yıllarda evden eve nakliyat hizmetleri konusunda ciddi bir talep patlaması yaşanıyor. Kiralık ve satılık daire sayısının oldukça fazla olduğu Küçükçekmece evden eve nakliyat sektörünün hareketli olduğu ilçelerden biri. Bundan dolayı son yıllarda Küçükçekmece'de eşya taşıma hizmeti veren birçok nakliyat firması var.

Yoğun göç alan İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden Küçükçekmece evden evenakliyat firması arayışında olanlar internette güvenilir evden eve nakliyat firmaları konusunda sıkça araştırma yapıyor. İlçeye yeni taşınacak olanlar ya da ilçe içinde bir muhitten başka muhite taşınanlar, eşya taşıtanlar güvenilir nakliyat firmaları konusunda sıkça araştırma yapıyor.

İrili ufaklı birçok Küçükçekmece evden eve nakliye firmaları hizmet verse de Küçükçekmece dışındaki nakliyat firmaları da ilçeye taşımacılık konusunda hizmet veriyor. Bu noktada evden eve nakliyat fiyatları, nakliyat firmasının güvenilir olması, nakliye firmalarının profesyonel personel ile hizmet sunması, sigortalı taşımacılık yapmaları vatandaşların nakliyat firması seçimi kriterleri arasında yer alıyor.

Küçükçekmece nakliye firmalarıSefaköy nakliyat firmalarıHalkalı nakliyat firmaları internette evden eve nakliyat ile ilgili en çok aratılan anahtar kelimeler olarak öne çıkıyor.

Küçükçekmece nakliye hizmeti alacak kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları oluyor. Küçükçekmece nakliyat firmaları nakliyat firmalarının kalitesine, taşıma yapılacak lokasyonun uzaklığına göre değişiklik gösterebiliyor.

Son yıllarda markalı birçok konut projesinin yükseldiği Halkalı evden eve nakliyat ve Atakent nakliyat firmaları bakımından en çok talep gören lokasyonlar arasında. Buralardaki konutların birçoğu yüksek katlı bloglarda olduğu için taşınan ya da yeni daire alanlar mecburen profesyonel nakliyat firmaları ile çalışmak durumunda kalıyor. Sigortalı ve güvenilir hizmet sunan evden eve nakliyat firmaları Halkalı ve Atakent'teki nakliye hizmetlerinde tercih ediliyor.

Küçükçekmece, Halkalı ve Atakent evden eve nakliyat hizmeti alacaksınız bazı noktalara dikkat etmenizde fayda var.

Küçükçekmece evden eve nakliye fiyatları düşük olması kaliteyi de etkiliyor. Küçükçekmece temiz nakliye firmaları daha fazla elemana sahip olduğu gibi kaliteli ambalaj malzemesi de kullanıyor. Böylece Küçükçekmece içinde eşya taşıma hem daha güvenli bir şekilde hem de daha kısa sürede taşınıyor. 

Küçükçekmece ucuz evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar kar etmek için ambalaj malzemesi ve işçilik gibi giderlerden tasarruf etmeyi tercih ediyor. Eğer taşınma işini uyguna getirmek istiyorsanız, ucuz fiyatlı nakliye firmalarını seçebilirsiniz. Evden eve ucuz nakliye firmaları ile yapılacak taşımalar için dört dörtlük bir hizmet beklemeyin. 
 
Sefaköy evden eve nakliyat işi sezondan sezona değişiklik gösterebilir. Küçükçekmece'de ev taşıyan ya da Küçükçekmece'ye yeni taşınan kişiler, özellikle çocuklu ailelerin çoğu taşınma için okulların kapandığı yaz aylarını tercih ediyor.

Bu durum sektörde dalgalanmalara yol açabiliyor. Halkalı evden eve nakliyat firmaları konusunda duyulan ihtiyaç, diğer dönemlerde üçte iki oranında azalıyor. Yaz aylarındaki yoğunluk nedeniyle Küçükçekmece nakliye firmaları müşterilere yüksek fiyatlar sunabiliyor. Hem okul dönemi olduğundan, hem de zorlu hava koşullarından dolayı taşınma kış aylarında pek tercih edilmiyor. Bu dönemlerdeki talep eksikliği ise fiyatları düşürüyor. Eğer çocuğunuz yoksa ve kış aylarında taşınmak beni zorlamaz diyorsanız, bu dönemde daha uygun fiyata taşınabilirsiniz. 

Firmaların kalitesine, sunduğu hizmete ve ambalajlama işlemine göre fiyatları değişiklik gösterebilir. Bunun için birkaç firmadan teklif alıp fiyatları karşılaştırmanızda fayda var. Ayrıca tanıdığınızın evini 600 TL'ye taşıdı diye sizinkini aynı fiyata taşımayabilir. Her evin ölçüsüne ve ihtiyaç duyduğu işlemlere göre fiyatlar değişebilir. En azından 2-3 firmadan teklif almalısınız. Böylece aldığınız fiyatları karşılaştırarak bütçenize en uygun seçimi yapabilirsiniz. 

Küçükçekmece içinde sık tercih edilen ve olumlu yorum yapılan firmaları seçmeye özen gösterin. Uzun süredir sektörde var olan, müşterilerin memnun olduğu firmaları tercih ederseniz, taşınma işlemini sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz. 

Küçükçekmece nakliyat firmaları ile ilgili fiyat teklifi almak veya araştırma yaparken referanslarını inceleyip, Ulaştırma Bakanlığı'na ait k1 ile k3 belgelerine sahip olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. 

Küçükçekmece evden eve nakliye için evinizin eşyası konusunda yanlış bilgi vermeyin. Nakliyat firmasıyla anlaşırken taşınacak eşyalar hakkında doğru ve eksiksiz bilgi vermeye çalışın. Eşyaların az olduğunu söyleyerek nakliye firmasını yanıltmayın. Ev eşyasının az veya fazla olması nakliyedeki en önemli faktörlerden biridir. Evinizin büyüklüğü ve taşınacak eşyaların adedi, boyutları hakkında nakliye firmanızla tüm detayları paylaşın. Dilerseniz evden eve nakliyat firmasının evinizde ekspertiz yapmasına izin verebilirsiniz. 

Küçükçekmece evden eve nakliyat sözleşmesi yapmayı unutmamak gerekiyor. Küçükçekmece'de alacağınız nakliye hizmeti için her ihtimale karşı evden eve nakliyat sözleşmesi yapmanızda fayda var. Bu tür sözleşmelerin hazırı var. Sadece forma tarafların adlarını ve kamyon plakasını yazmanız yeterli. 

Genelde taşınanların çoğu sözleşme yapmıyor. Ancak sözleşme yapmak olası bir kaza veya hasar anında kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Böylece zarar gören malınızı güvence altına alabiliyorsunuz. Şehir içi taşınmalarda fazla önem verilmese de, şehirlerarası taşımalarda bu konuya dikkat etmekte fayda var.  

Küçükçekmece evden eve nakliye firmaları seçerken dikkat edilmesi gerekenler :
  
- Evinizdeki büyük eşya adedi ve boyutlarıyla ilgili detaylıca görüşün, gerekirse keşfe davet edin. Profesyonel nakliye firmaları ücretsiz keşif imkanı sunuyor. Böylece ihtiyacınızın doğru anlaşıldığından, uygun personel ve ekipman sağlanacağından emin olun.

- Taşınma kapsamı ve tutarına dair sözleşme yapın, taşınma sırasında eşyalarınıza bir zarar gelmesi durumuna karşı sigortalatıp sigortalatmadıklarını öğrenin ve sigorta yapan firmaları tercih edin.

- Demonte edilerek taşınması gereken eşyalarınızın bilgisini önceden paylaşın ve uygun malzeme getirmelerini isteyin. Eşyalarınız yeni evinizde tekrar monte edilirken özellikle dolap kapaklarının düzgün takıldığını işlem bitmeden kontrol edin.

- Eski evinizden avize, lamba, duvara monte edilmiş raf, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi hassas ürünlerin nasıl çıkarılacağını ve yeni eve nasıl yerleştirileceğini öğrenin. Nakliye ekibinde bu işin uzmanlarının bulunduğunu teyit edin ve hizmet kapsamında yeni evinizin duvarına montaj da varsa doğru konumlandırma için hizalama cihazı ile diğer gerekli ekipmanın olup olmadığını öğrenin.

- Yeni evinizin yönetimi ile taşınacağınız gün bilgisini paylaşın ve uygun park yeri ayarlamalarını isteyin. Bazı apartmanlar asansör kullanımına izin vermeyebilir veya giriş çıkış saatlerinde kısıt olabilir; bu gibi taşınma sırasında uyulması gereken kuralları önceden öğrenerek nakliyecinize rahat çalışma ortamı sağlayın.

- Paketleme sırasında eşyaların doğru şekilde gruplanmasına dikkat edin ve kolilerin üstüne yeni evde hangi odaya yerleştirileceğini açıkça yazmalarını isteyin veya siz yazarak yönlendirin. Böylece kolilerin doğru odalara dağıtılmasını sağlayarak daha kolay yerleşebilirsiniz.

- Özellikle tüm paketlemeyi nakliyeciniz yapacaksa kıyafetleriniz için kıyafet askılığı getirmelerini hatırlatın. Kıyafetlerinizin tozdan korunması için hassas kıyafetlerinizi koruyucu kılıflara yerleştirin ve onlarla taşınmasını sağlayın.

- Nakliye ekibindeki her personel aynı hassasiyette olmayabilir. Özellikle dikkat edilmesini istediğiniz noktaları önceden belirterek tabaklarla deterjanların aynı kutuya koyulması gibi sürprizlerden korunun.

- Çalışma esnasında her 2 saatte 1 defa kısa molalar vermeleri nakliye ekibinin enerji toplaması ve daha dikkatli çalışmasına yardımcı olacaktır. Yöneticileriyle de görüşerek ekibi mola kullanmaya teşvik edin ve küçük ikramlarda bulunun.

- Hem eski hem yeni evinizde nakliyecilere tanıdıklarınız veya siz eşlik edin. Eski evinizde nakliye ekibinin işi bittikten sonra, son bir defa kontrol ederek hiçbir eşyanızın unutulmadığından emin olun. Yeni evinize eşyalar yüklendikten sonra da kamyonu kontrol etmelerini isteyin ve hızlı çalışma esnasında farkında olmadan unutulan küçük parçalar için daha sonra uğraşmak durumunda kalmayın.

Küçükçekmece'de hizmet veren nakliyat firması sahibiyseniz nakliyat firması tanıtım yazısı yayınlama konusunda çözüm sunabiliriz. Bilgi için reklam@gursenmedya.com ya da 0545 456 40 76 (WhatsApp Hattı) ile bize ulaşabilirsiniz.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Küçükçekmece Belediye Meclisi toplandı
Küçükçekmece Belediyesi 7. Dönem 1. Seçim Yılı 2019 Senesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı 1. Birleşimi...

Haberi Oku