Firmanızı, tanıtımını yapmak istediğiniz ürünlerinizi, faaliyetlerinizi, gerçekleştirmek istediğiniz tüm düşüncelerinizi hedef kitlelere ulaştırmanın en etkin yolu internet medyasıdır. Düzenli olarak güncellenen ve nitelikli kişiler tarafından hazırlanan yayınlarda yer alan tanıtımların etki gücü son derece yüksektir.

2010 yılında yayın hayatına başlayan Küçükçekmece'nin en büyük bağımsız ve güncel haber portalı uzhaber.com reklamverenlere birçok farklı reklam seçenekleri sunuyor. uzhaber.com yönetimi olarak bireysel ve kurumsal müşterilerimizin bütçelerine uygun reklam çözümleri üretiyoruz.

İçerik

Uzhaber'de Küçükçekmece haberleri ve gündeme dair seçme haberlerin yanı sıra köşe yazıları ve fayda sağlayıcı on binlerce içerik bulunuyor.

Uzhaber, internet reklamları başta olmak üzere çeşitli reklam kalemlerinde kurumsal firmalara, KOBİ'lere, esnafa ve bireylere profesyonel anlamda hizmet veriyor.

Ziyaretçi-Hedef Kitle

Sitemizi Küçükçekmecelilerin yanı sıra Küçükçekmece dışından da ulaşan ve sıklıkla ziyaret edenler bulunuyor. Uzhaber.com, her ay binlerce tekil kullanıcı tarafından ziyaret ediliyor. Sosyal medya hesaplarımızdaki takipçilerimiz organik ve etkileşimli. Ziyaretçi ve takipçi sayımızı artırmak için doğal olmayan yöntemler kullanmıyoruz.

Tanıtımınızı nasıl yapabiliriz?

Uzhaber'de internet reklamcılığının temelleri olarak bilinen banner reklamları, video reklamları, arka plan reklamları, 8 saniye reklamları, text reklam modelleri, metin içi reklam modelleri, tanıtım yazısı, advertorial reklam modellerini kullanmaktayız. Bunların yanı sıra sitemizde yer alan firma rehberi kategorisinde de detaylı olarak firma, şirket tanıtım yapmaktayız.

Tanıtım desteğine ihtiyacı olan firmalara özgün içerik desteği sunarak online ortamdaki itibarlarını artırmalarına yardımcı oluyoruz. Ürettiğimiz içerikler kalıcı oluyor ve uzun yıllar referans olarak ziyaret alıyor.

Kimler reklam verebilir?

Ana reklamveren grubu


-Küçükçekmece'de faaliyet gösteren firmalar, KOBİ'ler, AVM'ler

-Küçükçekmece'de düşük bütçe ile tanıtım yapmak isteyen esnaf

-Küçükçekmece'de proje üreten inşaat şirketleri

-Küçükçekmece'deki özel eğitim kurumları, özel sağlık kuruluşları, üniversiteler

-Küçükçekmece'ye yatırım yapmayı ya da şube açmayı düşünen tüm işletmeler

-Küçükçekmece'deki dinamik nüfus potansiyelinden reklam bazlı faydalanmak isteyen tüm markalar

-Küçükçekmece'de eleman arayanlar

Hangi reklamları ve sponsorlukları kabul etmiyoruz?

Yasalara aykırı, müstehcen ya da illegal aktivite içeren, kişilerin, kurumların haklarına saldırıda bulunan, karalayan tarzda reklamlara sitemizde yer vermiyoruz.

Gösterim

Tüm reklam çeşitlerinde, bir reklam alanına alınan reklam yayınlandığı süre boyunca o alanda anlaşmalara bağlı olarak dönüşümlü, dönüşümsüz ve sınırlı ya da sınırsız gösterilmektedir.

Fiyat tarifesi

Bütçenize en uygun fiyatlar ve reklam seçenekleri ile sizler de GazeteKüçükçekmece'deki yerinizi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat almak için;

Gürşen Medya İnternet Hizmetleri

Web: www.gursenmedya.com

E-posta: reklam@gursenmedya.com

GSM: 0545 456 40 76

Ödeme hakkında

*Ödeme şekli; Havale, Eft veya Nakit

*Reklamlar anlaşmaya bağlı olarak aylık ya da daha uzun süreli olarak yayınlanabilir. Verim almanız açısından uzun soluklu çalışmaları öneriyoruz.

*Uzun süreli reklam çalışmalarında reklam fiyatlarında indirim uyguluyoruz.

*Reklamda yer alacak banner'lar reklam verenler tarafından hazırlanıp reklam anlaşması yapıldıktan sonra mail yoluyla tarafımıza ulaştırılmalıdır. Bizim tarafımızdan hazırlanan banner'larda fiyat farkı uyguluyoruz.

*Reklam alanlarını kiralayanlar bu kuralları kabul etmiş sayılır.

NOT : Reklam veren kurum ve kuruluşların hiçbir şekilde mağdur olmasını istemeyiz. Sitede olası bağlantı sorunlarında reklam verenlerin reklamları bağlantı sorunu olduğu gün kadar veya daha fazlasıyla uzatılacaktır.